Program:

 1. Progi dokumentacyjne przy transfer pricingu za 2019 rok.
 2. Wyłączenia i zwolnienia z obowiązku dokumentowania transakcji
 3. Terminy sporządzenia dokumentacji:
  1. nowe terminy sporządzenia dokumentacji (zmiana w czerwcu 2020);
  2. nowy wzór oświadczenia o sporządzeniu dokumentacji.
 4. Analiza benchmarkingowa.
 5. Odpowiedzialność Zarządu i innych osób za dokumentację cen transferowych
 6. Nowy druk TP-R z przykładami wypełnienia - część praktyczna, ćwiczenia.
 7. Pytania i odpowiedzi.

 


icon wykladowca

Wykładowcy:

Elżbieta Sobańska - radca prawny, wieloletni pracownik organów podatkowych, w latach 2006-2010 zastępca naczelnika Zachodniopomorskiego Urzędu Skarbowego w Szczecinie nadzorująca m. in. dział kontroli podatkowej, ukończyła studia podyplomowe z rachunkowości oraz audytu wewnętrznego, specjalizuje się w podatku dochodowym od osób prawnych, procedurze podatkowej oraz postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. 

Anna Zielińska - doradca w Kancelarii Radców Prawnych Goch Sobańska i Partnerzy, wieloletni praktyk prawa podatkowego, ukończyła stosunki międzynarodowe oraz Studia podyplomowe na SGH w zakresie cen transferowych i dokumentowania transakcji  z podmiotami niepowiązanymi. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje na cenach transferowych, działaniach w zakresie przeciwdziałania wprowadzania do obrotu nielegalnych i nieujawnionych źródeł, postępowaniach podatkowych w zakresie podatku dochodowego (głównie źródła nieujawnione) oraz VAT (transakcje wielostronne).

icon kalendarz

Termin:

16 listopada 2020 r. w godz. od 1000 do 1430

icon miejsce

Miejsce:

Radisson BLU Hotel, Szczecin, Plac Rodła 10, I piętro, sala Norwid

icon cena

 Cena: 420 zł netto + VAT od osoby

Do ceny należy doliczyć obowiązujący podatek VAT 23%. Cena szkolenia od osoby brutto to 516,60 zł.
Cena dla opłacających szkolenie w całości ze środków publicznych to 420 zł (VAT zw.).

 

Cena obejmuje:

 1. 6 godz. lekcyjnych wykładu:
  • on-line z wykorzystaniem własnych komputerów, laptopów lub smartfonów. Komputery powinny mieć nieprzerwany dostęp do sieci, możliwość zadawani pytań przez wbudowany mechanizm czatu
  • lub
  • "stacjonarnie" zapewnione miejsce w sali wykładowej, przerwa kawowa i poczęstunek.
 2. materiały seminaryjne,
 3. zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

 Warunki uczestnictwa:

 • przesłanie karty zgłoszenia do 9.11.2020 r. do firmy FORTIS (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faksem 91 434-24-92 lub online);
 • wniesienie opłaty za udział w szkoleniu w terminie do 9.11.2020 r. na konto:
  FORTIS Szkolenia & Konferencje
  Santander Bank Polska S.A. 3 o/Szczecin
  Nr r-ku: 32 1090 1492 0000 0001 1988 7329
 • Rezygnację przyjmujemy najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem w formie pisemnej (e-mail). Rezygnacja w późniejszym terminie wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów w 100%. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.
 • FORTIS s.c. zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych, przy całkowitym zwrocie kwot wpłacanych na rzecz organizatora.
 • FORTIS s.c. i wykładowcy nie wyrażają zgody na kopiowanie, utrwalanie, ani dalsze udostępnianie przebiegu szkolenia oraz materiałów szkoleniowych.
 • Treść szkolenia i materiały szkoleniowe są objęte prawami autorskimi i są przeznaczone wyłącznie dla zgłoszonych w Fortis uczestników szkolenia.

pobierz kartę zgłoszenia ZGŁOSZENIE ONLINE


 

 

 

 

 

Szkolenia otwarte w Szczecinie - tresci

Szkolenia  otwarte w Szczecinie

Oferujemy Państwu kompleksowe szkolenia z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, świadczeń ZUS, zarządzania kadrami i HR, KPA, rachunkowości oraz szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów i doświadczonych trenerów w siedzibie firmy, bądź w salach hoteli szczecińskich. Szkolenia mogą być dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego http://fortis.szczecin.pl/dofinansowanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka szkoleniowo-seminaryjnego Fortis w Szczecinie i zapraszamy do kontaktu.

Przeprowadzamy także szkolenia zamknięte dla pracowników, które w pełni dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Scroll