Cel szkolenia:

11 września 2019 r. Sejm uchwalił nową ustawę Prawo zamówień publicznych, która wchodzi w życie 1 stycznia 2021 r. Rozmiar zmian jest olbrzymi – nowy akt prawny składa się z 623 artykułów! Nie dość tego, 27 listopada 2021 r Sejm przyjął nowelizację ustawy z ponad setką zmian… Ważne w praktyce będą również nowe przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej miedzy wykonawcą a zamawiającym. Tej problematyce poświęcone będzie szkolenie przygotowujące do prowadzenia postępowań po wejściu w życie nowych przepisów.

Program:

 1. Omówienie systematyki nowej ustawy.

 2. Stare i nowe definicje ustawowe.

 3. Planowanie zamówień – nowe zasady i obowiązki.

 4. Prawidłowe zasady opisu przedmiotu zamówienia i szacowania wartości zamówienia.

 5. Nowe progi kwotowe.

 6. SWZ – Specyfikacja Warunków Zamówienia – obowiązkowe i fakultatywne elementy SWZ ze szczególnym uwzględnieniem postępowań o wartości poniżej progów unijnych.

 7. Podmiotowe i przedmiotowe środki dowodowe a przesłanki wykluczenia wykonawcy, odrzucenia oferty i weryfikacja spełniania warunków udziału w postępowaniu.

 8. Tryb podstawowy krok po kroku – nowe procedury postępowań o wartości poniżej progów unijnych.

 9. Komunikacja zamawiającego z wykonawcami – Mini Portal czy inne platformy???

 10. Umowa o zamówienie publiczne – co powinien zawierać projekt umowy a czego nie może…

 11. Ogłoszenie o wykonaniu umowy.

 12. Środki ochrony prawnej.

 13. Dyskusja o problemach uczestników szkolenia.

 


icon wykladowca

Wykładowca:

Bartłomiej Miluch - Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zamówień publicznych. Zajmuje kierownicze stanowisko w komórce zajmującej się zamówieniami publicznymi dla jednostki samorządu terytorialnego.

icon kalendarz

Termin:

14-15 stycznia 2021 r.  w godz. 10.00 - 15.00

icon miejsce

Miejsce: szkolenie on-line

 

icon cena

Cena:

699 zł od osoby 

Cena obejmuje:

 • 12 godz. lekcyjnych zajęć (2 dni po 6 godzin lekcyjnych) "on-line" z wykorzystaniem własnych komputerów, laptopów lub smartfonów. Komputery powinny mieć nieprzerwany dostęp do sieci, możliwość zadawania pytań przez wbudowany mechanizm czatu lub połączenia wideo
 • materiały seminaryjne
 • zaświadczenia o ukończeniu szkolenia

 


 

Warunki uczestnictwa:

 • przesłanie karty zgłoszenia do 7.01.2021 r. do firmy FORTIS (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faksem 91 434-24-92 lub online);
 • wniesienie opłaty za udział w szkoleniu w terminie do 8.01.2021 na konto:
  FORTIS Ośrodek Szkoleniowo-Seminaryjny
  Bank Zachodni WBK S.A. 3 o/Szczecin
  Nr r-ku: 54 1090 1492 0000 0000 4900 8645
 • Rezygnację przyjmujemy najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem w formie pisemnej (e-mail). Rezygnacja w późniejszym terminie wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów w 100%. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.
 • FORTIS zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych, przy całkowitym zwrocie kwot wpłacanych na rzecz organizatora

pobierz kartę zgłoszenia ZGŁOSZENIE ONLINE

Szkolenia otwarte w Szczecinie - tresci

Szkolenia  otwarte w Szczecinie

Oferujemy Państwu kompleksowe szkolenia z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, świadczeń ZUS, zarządzania kadrami i HR, KPA, rachunkowości oraz szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów i doświadczonych trenerów w siedzibie firmy, bądź w salach hoteli szczecińskich. Szkolenia mogą być dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego http://fortis.szczecin.pl/dofinansowanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka szkoleniowo-seminaryjnego Fortis w Szczecinie i zapraszamy do kontaktu.

Przeprowadzamy także szkolenia zamknięte dla pracowników, które w pełni dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Scroll