Ośrodek Szkoleniowo-Seminaryjny Fortis - o firmie

FORTIS Ośrodek Szkoleniowo-Seminaryjny został założony w 1996 roku. Nasz ośrodek specjalizuje się w organizacji szkoleń biznesowych i kursów.

Przeprowadzamy:

  • szkolenia podatkowe (m.in. VAT, podatki dochodowe, ordynacja podatkowa)
  • szkolenia z prawa zamówień publicznych
  • szkolenia z ochrony danych osobowych
  • szkolenia nt. Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • szkolenia prawo pracy
  • szkolenia nt. świadczeń ZUS
  • szkolenia HR i zarządzania kadrami
  • szkolenia rachunkowości - sprawozdawczości i analizy finansowej
  • szkolenia negocjacji i komunikacji interpersonalnej

Organizowane przez nas kursy i szkolenia przeprowadzamy w salach konferencyjnych hoteli szczecińskich (Radisson BLU, NOT) oraz na kursach wyjazdowych. Ponadto posiadamy własną salę szkoleniową z pełnym wyposażeniem audiowizualnym pozwalającą przeprowadzać kursy i szkolenia w siedzibie naszej firmy.

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez wieloletnich praktyków i trenerów, specjalistów w swojej dziedzinie. W cenę szkoleń wliczone są materiały szkoleniowe i poczęstunek, a w szkoleniach wyjazdowych dodatkowo nocleg i wyżywienie.

FORTIS Szkolenia & Konferencje s.c. powstała w 2012 roku, specjalizuje się w organizacji konferencji, sympozjów naukowych oraz seminariów i szkoleń na terenie województwa zachodniopomorskiego.

W latach 2006-2011 oferowaliśmy także szkolenia dofinansowane z EFS, dzięki czemu niewielkim kosztem można było podnieść kompetencje pracowników firmy i zwiększyć jej pozycję na rynku.


Od stycznia 2006 do czerwca 2008 w wyniku wygrania konkursu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich (działanie 2.3 schemat a), zrealizowaliśmy projekt pt."Podniesienie kwalifikacji pracowników województwa zachodniopomorskiego" o wartości 1 047 636,76 zł w którym przeszkoliliśmy 811 osób (przedsiębiorców lub ich pracowników) z województwa zachodniopomorskiego.

historia szkoleń


Od 1 września 2009 do 31 sierpnia 2011 w wyniku wygranego konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie i otrzymania dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zrealizowaliśmy projekt pt. "Przedsiębiorco, nie jesteś sam!" o wartości 898 363,34 zł, w którym przeszkoliliśmy 574 osoby (przedsiębiorców lub ich pracowników) z województwa zachodniopomorskiego.

historia szkoleń


Od 1 lipca do 31 grudnia 2011 w wyniku wygranego konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie i otrzymania dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zrealizowaliśmy projekt pt. "Szkolenia dofinansowane z EFS = Sukces przedsiębiorcy!" o wartości 281 032,04 zł. Uczestnikami szkoleń byli przedsiębiorcy i ich pracownicy prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego.

historia szkoleń

Scroll